Kaip Nupirkti Namą?

Rezervacija ir pirkimas:

  1. Išsirinkote jau pastatytą namą? Nedelsiant susisiekite, kad nepraleistumėte progos rezervuoti ir nupirkti savo svajonių namus, nes yra didelė tikimybė, kad į jūsų išsirinktą namą taikosi ir daugiau pirkėjų! Namo rezervacija – nuo EUR 1000.
  2. Išsirinkote mūsų dar statomą namą? Nedelsiant susisiekite, nes turėsite ne tik galimybę matyti statybų eigą bei pasikoreguoti projektą arba namo komplektacijos lygį! Nepraleiskite progos rezervuoti ir nupirkti savo svajonių namus, nes yra didelė tikimybė, kad į jūsų išsirinktą namą taikosi ir daugiau pirkėjų! Namo rezervacija – nuo EUR 1000.
  3. Išsirinkote mūsų siūlomą sklypą ir norite individualaus projekto? Nedelsiant susisiekite, kad nepraleistumėte progos rezervuoti išsirinktą sklypą ir aptarti jūsų norus, kad mes, pateikę projektinius pasiūlymus bei kainą, galėtume pasirašyti preliminarią sutartį, sumokėti avansą ir nupirkti savo svajonių namus, kai tik jie bus pastatyti. Rezervacija nuo EUR 5000, o likusi suma – kai statyba bus baigta, ir bus pasirašyta pirkimo-pardavimo notarinė sutartis.
  4. Turite sklypą ir norite, kad mes pastatytume namą? Susisiekite su mumis, kad įvertinę visas aplinkybes, galėtume Jums pateikti individualų pasiulymą.

Finansavimas:

  1. Turite nuosavų lėšų namo pirkimui? Paskubėkite, nes jums liko tik išsirinkti mūsų pasiūlymą ir jį nupirkti.
  2. Norite pirkti su būsto paskola ir turite 15% pradinį įnašą? Skubėkite, nes jums liko tik išsirinkti mūsų pasiulymą ir jį nupirkti.
  3. Turite daugiau nei 50% nuosavų lėšų namo pirkimui, o likusią dalį mokėsite su būsto paskola? Galite ne tik išsirinkti mūsų pasiūlymą ir jį lengvai nupirkti, bet ir pasirinkti etapinę statybą, kuomet mes už 50% jūsų turimų lėšų pastatome namo dėžutę, o po to, įkeitus ją bankui, gaunate būsto paskolą, ir mes užbaigiame statybą dviem arba trim etapais.
  4. Norite pirkti su valstybės parama ir būsto paskola? Nes turime pasiūlymų ir valstybės paramai tinkamose zonose.
  5. Norite pirkti su būsto paskola, bet neturite pradinio įnašo? Susisiekite su mumis! Sužinoję bendrą situaciją, pateiksime jums individualų pasiūlymą.
  6. Norite pirkti ir turite nuo 20% pradinį įnašą, bet bankas nesuteikia būsto paskolos? Nenusiminkite, geriau nedelsiant susisiekite su mumis, nes mūsų kreditų partneriai padės jums gauti būsto paskolą!

Dirbame su visais bankais ir būsto paskolas teikiančiomis organizacijomis, todėl galime padėti paskolas gauti dirbantiesiems su verslo liudijimais, individualia veikla, dirbantiems užsienyje, bei sudėtingą kredito istoriją turintiems klientams.